Повідомлення


Повідомлення
про проведення громадських слухань проекту детального плану для будівництва та обслуговування будівель торгівлі 
по вул. Шевченка в селі Хотів, Хотівської сільської ради 
Києво-Святошинського району Київської області


Постійною депутатською комісією з питань регулювання земельних відносин та екологічної безпеки Хотівської сільської ради на виконання прийнятого 31-ою позачерговою сесією VII-го скликання Хотівської сільської ради рішення № 144 "Про  надання дозволу на розроблення Проекту Детального плану забудови території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на земельній ділянці площею 0,5267 га в с. Хотів по вулиці Шевченка" від 30.05.2019 р., відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості по проектній документації детального плану забудови території по вулиці Шевченка в селі Хотів Києво-Святошинського району Київської області. 
1. Мета, склад та зміст містобудівної документації – детальний план території, розроблений з метою визначення: 
-    принципів планувально-просторової організації забудови;
-    лінії регулювання забудови;
-    функціонального призначення, режиму та параметрів забудови однієї чи декількох земельних ділянок, розподіл територій згідно з будівельними нормами, державними стандартами та правилами;
-    містобудівних умов та обмежень;
-    черговості та обсягів інженерного підготовлення території;
-    системи інженерних мереж;
-    порядку організації транспортного та пішохідного руху;
-    порядку комплексного благоустрою та озеленення.

2. Основні техніко-економічні показники, зокрема, графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації – площа розробки детального плану – 9,5045 га.

3. Замовник проектної документації – Хотівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області. Проект розроблений Товариством з обмеженою відповідальністю "Центр архітектурного проектування та ландшафтного дизайну" на підставі рішення 31-ої позачергової сесії VII-го скликання Хотівської сільської ради рішення № 144 "Про  надання дозволу на розроблення Проекту Детального плану забудови території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на земельній ділянці площею 0,5267 га в с. Хотів по вулиці Шевченка" від 30.05.2019 р.

4. Ознайомитись з проектом містобудівної документації можливо за адресою: 08129, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Хотів, пл. Паширова, 2 протягом 30-ти календарних днів з моменту публікації даного оголошення у робочі дні з 09:00-17:00 год. Основні положення проекту, а також кольорові зображення креслень графічної частини проекту розміщені на офіційному сайті Хотівської сільської ради за електронною адресою: http://khotiv-rada.gov.ua в розділі Генеральні плани.

5. Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій громадськості–землевпорядник Антипенко Анатолій Степанович, контактний телефон: (04598) 9-43-50.

6. Строк подання пропозицій (зауважень) громадськості: 30 календарних днів від дати публікації даного оголошення.

7. Пропозиції до проекту детального плану забудови території села Хотів мають право подавати: 
1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект;
2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект;
3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено відповідний проект;
4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.
Пропозиції, подані іншими особами або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

8. Дата, час та місце проведення громадських слухань з обговорення проекту детального плану: 30.07.2019 року о 16 год. 00 хв. в залі Хотівської сільської ради за адресою: 08171, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Хотів,  пл. Паширова, 2.