ОГОЛОШЕННЯ

Хотівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області повідомляє про розгляд та обговорення щодо добровільного об’єднання територіальної громади села Ходосівка Ходосівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області з  територіальною громадою села Гвоздів Гвоздівської сільської ради Васильківського району Київської області, територіальною громадою сіл Кременище, Круглик, Хотів Хотівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області у Феодосіївську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Ходосівка.

Пропозиції (зауваження) членів територіальної громади сіл Хотів, Круглик та Кременище подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються на електронну пошту: khotiv-rada@khotiv-rada.gov.ua із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Подати письмові чи усні пропозиції (зауваження) можна у приміщені Хотівської сільської ради з 18.10.2019 по 22.10.2019 включно в робочі дні та години роботи сільської ради, за адресою: с.Хотів, пл. Паширова,2. Відповідальним за прийом пропозицій (зауважень)  громадськості є діловод Руденко Г.М. 

23 жовтня 2019 року о 16-00 год. відбудеться громадське слухання за адресою: с.Хотів, пл. Паширова,2 в приміщені Хотівської сільської ради (актова зала).

http://khotiv-rada.gov.ua/files/09-07-Розпорядження.pdf

http://khotiv-rada.gov.ua/files/Ходосівка рішення.jpg

Рішення

Розпорядження 18.10.2019

Протокол

Протокол

Розрахунок фінансової спроможності

Рішення меморандум

Рішення схвалення