ОГОЛОШЕННЯ

Хотівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області повідомляє про розгляд та обговорення пропозиції Ходосівського сільського голови щодо добровільного об’єднання територіальної громади села Ходосівка Ходосівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області з  територіальною громадою сіл Підгірці, Креничі та Романків Підгірцівської сільської ради Обухівського району Київської області, територіальною громадою села Гвоздів Гвоздівської сільської ради Васильківського району Київської області, територіальною громадою села Рославичі Рославичівської сільської ради Васильківського району Київської області, територіальною громадою села Іванковичі Іванковичівської сільської ради Васильківського району Київської області, територіальною громадою сіл Кременище, Круглик, Хотів Хотівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області, територіальною громадою села Лісники Лісниківської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області у Феодосіївську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Ходосівка.

Пропозиції (зауваження) членів територіальної громади подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються на електронну пошту: khotiv-rada@khotiv-rada.gov.ua із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Подати письмові чи усні пропозиції (зауваження) можна у приміщені Хотівської сільської ради з 09.07.2019 по 11.07.2019 включно в робочі дні та години роботи сільської ради, за адресою: с.Хотів, пл. Паширова,2. Відповідальним за прийом пропозицій (зауважень)  громадськості є діловод Руденко Г.М.

12 липня 2019 року о 17-00 год. відбудеться громадське слухання за адресою: с.Хотів, пл. Паширова,2 в приміщені Хотівської сільської ради (актова зала).

http://khotiv-rada.gov.ua/files/Ходосівка рішення.jpg

Києво - Святошинський районний військовий комісаріат запрошує чоловіків на військову службу за контрактом у 12-й окремий танковий батальйон (в/ч А0932), с. Гончарівське на вакантні посади: механіка-водія та старшого механіка-водія. До в.ч А0932 приймаються громадяни віком від 18 до 60 років, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, придатні до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями. У 2019 році передбачено базовий рівень грошового забезпечення військовослужбовця за контрактом (військовослужбовець за контрактом у військовому званні "солдат", який проходить військову службу за першим роком служби на посаді рядового складу) у розмірі від 10 200 гривень. За біль детальною інформацією звертайтесь за адресою: м. Київ, вул. Михайла Котельникова 25А, або за телефоном: 044-450-26-93, 093-473-41-44, 068-998-06-29.