Хотівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області повідомляє про початок розгляду, обговорення та врахування пропозицій громадськості щодо об’єднання села Хотів, села Круглик, села Кременище Хотівської сільської ради, села Лісники Лісниківської сільської ради, села Ходосівка Ходосівської сільської ради, села Іванковичі Іванковичівської сільської ради, села Рославичі Рославичівської сільської ради, села Гвоздів Гвоздівської сілької ради в Хотівську сільську об’єднану територіальну громаду з центром в селі Хотів.

Пропозиції (зауваження) членів територіальної громади подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються на електронну пошту: khotiv-rada@khotiv-rada.gov.ua із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Подати письмові чи усні пропозиції (зауваження) можна у приміщені Хотівської сільської ради з 30.03.2019 по 05.04.2019 включно в робочі дні та години роботи сільської ради, за адресою: с.Хотів, пл. Паширова,2. Відповідальним за прийом пропозицій (зауважень)  громадськості є діловод Руденко Г.М. 

06 квітня 2019 року за адресою: с.Хотів, пл. Паширова,1 в приміщені Хотівського НВК (актова зала) о 12-00 год. відбудеться громадське слухання.