Проведення громадських обговорень та слухань для врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації

Хотівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області повідомляє про початок розгляду, обговорення та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого проекту внесення змін до Генерального плану поєднаного з детальними планами окремих частин с.Хотів Києво-Святошинського району Київської області.

Замовником містобудівної документації є – виконавчий комітет Хотівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області. Розробником даної містобудівної документації є – ДП «УкрНДПІцівільбуд» на підставі рішення сесії.

Ознайомитися з матеріалами внесення змін, а також подати пропозиції до даної містобудівної документації у письмовому вигляді з відповідним обгрунтуванням можна у приміщені Хотівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області з 08.04.2017 по 08.05.2017 включно в робочі дні та години роботи Хотівської сільської ради, за адресою: с.Хотів, пл. Паширова,2. Відповідальним за прийом пропозицій громадськості є землевпорядник Хотівської сільської ради.

Також із графічними та текстовими матеріалами містобудівної документації можна буде ознайомитися на офіційній Інтернет-сторінці Хотівської сільської ради http://khotiv-rada.gov.ua в розділі «Генеральні плани».

11 травня 2017 року за адресою: с.Хотів, пл. Паширова,2 в приміщені Хотівської сільської ради (актова зала) о 16-00 год. відбудеться громадське обговорення даного проекту містобудівної документації – внесення змін до Генерального плану с.Хотів.