З нагоди Дня захисника України та Свята Покрови Пресвятої Богородиці


З нагоди Дня захисника України та Свята Покрови Пресвятої Богородиці вітаємо воїнів-захисників, які народились на хотівській землі й вірою та правдою, душею і тілом стали на захист рідної України. Глибоку шану і вдячність висловлюємо родинам мужніх лицарів, зичимо здоров'я їх дітям та онукам!

 

З нагоди свята 13 жовтня в Хотівському НВК воїни Анатолій Шафранський, Дмитро Токар та Ігор Поліщук отримали відзнаки Святійшого Патріарха Філарета Української православної церкви Київського патріархату "За жертовність і любов до України" .

 

У школі відкрилась виставка "Воїни. Історія українського війська". Це шлях від князівського дружинника ХІ століття, через реєстрове козацтво Гетьманщини часів Богдана Хмельницького, корпус січових стрільців – і до вояка Збройних сил України у зоні АТО. Експозиція дає змогу зазирнути в минуле та подивитися, якими були однострої та зброя українських воїнів у різні історичні епохи, а також зрозуміти, що навіть у тяжкі періоди бездержавності перед відкритими загрозами ми самоорганізовувалися, щоб захистити себе та свою землю. Козацька піхота була чи не найкращою у Східній Європі. У ХХ столітті українці показали світові чимало прикладів справжньої воїнської мужності, вправності  та завзяття, які не мають бути забутими сьогодні.

Виставка триватиме до 21 жовтня у Хотівському НВК.